מר רוני רויטמן

מייסד ומנכ”ל קבוצת אינטנסיטי גלובל .

רוני הנו שותף יזם ומייסד ומנכ”ל קבוצת אינטנסיטי גלובל , ב-15 השנים  האחרונות רוני כיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות היי טק מובילות, בתפקידיו האחרונים היה בקבוצת One1  וכיהן כסמנכ”ל מכירות, חבר הנהלה בקבוצה, מנהל חטיבת המוצרים, ובתפקידו האחרון רוני הקים וניהל את חטיבת אבטחת המידע והסייבר והיה אחראי על פיתוח שווקים חדשים בשוק המקומי והבינלאומי בתחום הנ”ל. כיזם רוני מקדם חברות סטארטאפ בתחומי אבטחת המידע הסייבר והתוכנה מייעץ ומוביל אותם מבחינה עסקית לשווקים מקומיים ובנלאומיים. בין היתר בתפקידו באינטנסיטי רוני אחראי על המכירות ופיתוח השווקים המקומי והבינלאומי של החברה, כמו גם על הקמת רשת המשווקים והשותפויות העסקיות שלה בישראל ובעולם. רוני הינו מהנדס תעשיה וניהול.

גב' רותי מארי

מייסדת ומנכ”לית אינטנסיטי פתרונות תוכנה

רות יזמית שותפה ומייסדת חברת אינטנסיטי שירתה ביחידת 8200 ,כהנה בתפקידים ניהוליים בכירים בתחומי HR וניהול כללי ,ובדירקטוריון בחברות בינלאומיות בתחומי אבטחת מידע וסייבר וכן בחברות IT.בתפקידיה הקודמים הקימה מערכי טכנולוגיות מידע וחטיבות פרויקטים רותי בעלת תואר MBA במערכות מידע.

מר אודי יעקובי

דירקטור אינטנסיטי גלובל באוסטרליה ובאסיה ואחראי על פיתוח עסקי חברות הפורטפוליו באסיה פסיפיק וביפן.

קודם לתפקיד זה עבד אודי בפנאיה כסמנכ”ל אסיה פסיפיק ויפן בתקופה זו נרכשה פאנאיה על ידי אינפוסיס. בשנת 2013, אודי הקים את  Morphus VC כדי לסייע לחברות צעירות לפתח את העסק שלהם, במהלך השנה הראשונה, אודי ייצג את WalkMe ב ANZ.

אודי החל את הקריירה שלו לפני יותר מ -30 שנה ופיתח מערכות מתקדמות לכוחות הביטחון. במהלך 1991 הצטרף לחברת סטארט-אפ, מרקורי אינטראקטיב, ועסק במשרות ניהוליות מפתח בפיתוח, תמיכת לקוחות, שיווק מוצרים ומכירות. מרקורי נרכשה על ידי HP ב 2006 , ב HP Software, אודי היה אחד ממנהלי אסיה פסיפיק ויפן. בין השנים 2006 ו -2013 הוא יזם, תכנן וביצע בהצלחה מספר יוזמות עסקיות שהפכו להכנסות מוצלחות עבור תוכנת HP.

אודי בעל תואר B.Sc. תואר ראשון בהנדסת חשמל באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.